Historie tohoto vinařství se začala psát teprve v roce 2020, ale už o rok později získalo nejvyšší ocenění v nominaci "Nejlepší malé vinařství" od Welcome To Georgia Tourism Awards. V roce 2022 zíkal Pét-Nat Mtsvane první cenu Sommeliér's Choice Awards na Wine Expo Georgia. Úspěch tohoto vinařství dokazuje i fakt, že zatímco v prvním roce byla celková produkce 1200 láhví, o dva roky později se již jednalo o 20 000 láhví.

Úspěch těchto vín tkví v tom, že se jedná o naturální perlivá vína, která jsou velmi oblíbená a souzní s aktuálními trendy ve světě. Vyrábí se tradiční metodou mistrů z údolí francouzské Loiry. Důraz na manuální zpracování vína a přirozený proces zrání je součástí DNA tohoto vinařství, které vede mladá vinařka Katerina.

Vyzkoušejte skvělé Pét-naty od Mtsvane Estate a přesvěčte se o jejich výjímečnosti.

Chinebuli, Goruli Mtsvane: Nádherně svěží, v chuti s náznaky broskve a liči. Ve vůni rozeznatelný dřišťál, meloun a karamel

Saperavi Rosé: Bohatá a mohutná chuť s vyváženou kyselinou a suchou dochutí ostružin a jahod. Perfektní jako aperitiv a k lehkým snackům.