Degustace v Cellarius Černošice

Degustace v Cellarius Černošice

Gamarjoba!
Poznejte s námi opravdovou Gruzii - zemi s nádhernou přírodou, přátelskými lidmi, dobrým jídlem a samozřejmě skvělým vínem.
Gruzie má přes 500 autochtonních odrůd, takže zkoušet můžete opravdu hooodně dlouho. Ve světě jsou proslulá například gruzínská vína Kindzmarauli nebo Khvanchkara - je jich však mnohem víc, například Rkatsiteli, Kisi nebo Mtsvane, která se vyrábějí tradičně kachetisnkou metodou v kvevri - metodou tak unikátní, že je od roku 2013 zapsaná v UNESCO jako nehmotné kulturní dědictví Gruzie.


April WINE 13.4.2024 v Hradci Králové

April WINE 13.4.2024 v Hradci Králové

Jaro klepe na dveře, slunce příjemně hřeje a láhve se otevírají. Přijďte s námi oslavit jaro do Hradce Králové, kde proběhne tradiční April Wine Fest v galerii Petroff. Ochutnáte tradiční oranžová vína vyrobená kachetinskou metodou, také nebudou chybět naturální perlivá vína vyrobená technologíí z 16. století a samozřejmě nebude chybět ani legendární Kindzmarauli. Navíc, přivezeme novinky od našeho vinaře Zviada.

Vinařská zóna nabídne návštěvníkům vynikající vína z celého světa.
Food zóna přinese delikatesy a speciality nejen k vínu. Live koncerty zpříjemní celou gurmánskou akci.

Festival proběhne 13.4.2024 od 14:00 do 22:00 v PETROF Gallery v Hradci Králové


Anti Degustace ve Wine-Wine

Anti Degustace ve Wine-Wine

Objevte s námi Gruzii! Ochutnáte osm vzorků autentických vín, lokální pochutiny a poznáte kulturu a tradice Gruzie.


Degustace vín z Gruzie

Degustace vín z Gruzie

srdečně Vás zveme ochutnávku gruzínských vín, kde budete mít možnost ochutnat nejen tradiční gruzínská vína, ale společně si je vychutnat s autentickým občerstvením.